Spoznajte nás

Vyše štvrť storočia skúseností

Dôverujte aj vy nášmu vzdelaniu, našim skúsenostiam, nášmu nadchnutiu pre vec a víťazstvo, ktoré sú predpokladom aj vášho úspechu.

Úvodné slovo

zakladateľa spoločnosti

vážený návštevník stránky, ďakujem vám za váš záujem o nás, o naše služby a vašu dôveru, ktorou ste nás poctili. Teším sa na spoluprácu a verím, že budete spokojný s nami poskytovanými službami. Našim cieľom je poskytovať služby najvyššej kvality, lebo našou najlepšou vizitkou je spokojný klient, ktorý šíri naše dobré meno.

Spoločnosť som založil, aby som mohol pomôcť ľuďom, ktorí to potrebujú, pričom chcem využiť svoje vyše 30 ročné skúsenosti v oblasti práva a ostatných odborov, ktoré sú základom nami poskytovaných služieb. Počas mojej dlhoročnej praxe som pracoval v štátnom, ale aj v súkromnom sektore, čo ma obohatilo a získal som prehľad o bojoch na oboch strán barikád.

Mojimi dvomi krédami, ktorými sa riadim celý život sú:

„Nie sú nemožné veci, len neschopní ľudia.“

a ja by som nechcel patriť medzi neschopných a urobím preto všetko možné, aj nemožné.

„Nikdy žiadny boj nie je prehratý pred začatím“

a preto nikdy žiadny boj nevzdávam, lebo vždy je šanca, a aj čiastočné víťazstvo je lepšie ak úplná prehra.

Za spoločnosťou samozrejme nestojím sám a všetky úspechy vznikli pričinením mojich partnerov, kolegov, externých odborníkov, ktorým by som touto cestou chcel vyjadriť obrovskú vďaku za ich snahu, ochotu, nasadenie, ako aj to, že aj v ťažkých chvíľach stáli pri mne, pri spoločnosti a nikdy nás nezradili.

Aj vďaka nim vám môžeme naďalej poskytovať služby, na aké ste od nás zvyknutí a aké od nás očakávate. Sľubujem v mene svojich kolegov a partnerov, ako aj vo svojom mene, že nepoľavíme ani do budúcnosti a budeme aj naďalej spoľahlivým partnerom vo vašich bojoch s problémami.

S úctou

JUDr. Ing. Mgr. Zsolt Mánya, PhD., MHA

Nerobte kompromisy tam, kde je výsledok dôležitý

Zvoľte nás

Prečo práve nás? Pre našu nekompromisnosť 

Nasadenie

Do každej úlohy sa púšťame naplno, bez ohľadu na klienta, prostredie a iné okolnosti a bojujeme naplno až do konca.

Profesionalita

Pracujeme len s odborníkmi v danom odbore, čím odpadá dohadovanie a tipovanie pri riešení úloh.

Skúsenosti

Využívame naše dlhoročné skúsenosti vo verejnom, aj súkromnom sektore. Kde naše skúsenosti nestačia, využívame skúsenosti externých odborníkov

Budeme bojovať za váš cieľ tak tvrdo, ako len bude potrebné.

Využijeme všetky naše vedomosti, skúsenosti, kontakty, ak bude treba oslovíme našich partnerov a iných externých odborníkov, aby váš cieľ bol dosiahnutý a naše poslanie naplnené.

Chcete sa nás niečo opýtať? Neváhajte a opýtajte sa nás kedykoľvek a čokoľvek